vchodové dvere

Vchodové dvere

Drevené vchodové dvere sú vstupnou bránou a vizitkou nášho domu. Za nimi sa otvára priestor, ktorý určuje prvý dojem, a preto je dôležité určiť správny design dverí tak, aby priestor dverí vhodne dopĺňal Váš dom. Správne dvere ale nemajú len dekoratívnu funkciu, ale aj funkciu izolačnú a bezpečnostnú, preto Vám ponúkame naše vysoko kvalitné vchodové dvere, ktoré majú vo všetkých ohľadoch vysoké prednosti. Vyrábame dvere rôznych tvarov, konštrukcií, s bočnými svetlíkmi a nadsvetlíkmi s možnosťou voľby plných a presklených kaziet a mriežok.

 • Druhy vchodových dverí

  Vchodové dvere delíme do dvoch základných druhov:

  • S rámovou konštrukciou viditeľnou – sú to dvere, u ktorých vidieť rámovú konštrukciu ako hlavný prvok dverí do ktorých sa vkladajú priečky, kazety, sklá.
  • S rámovou konštrukciou skrytou – jedná sa o hladké dvere tvorené zatepleným sendvičom, do ktorého je možné vyrezávať a vkladať presklené časti.

   

   

 • Konštrukcia dverí

  Drevo

  Drevené dvere sa skladajú z viacvrstvových lepených hranolov. Používa sa trojvrstvový až štvorvrstvový lepený eurohranol. Je možné si vybrať z týchto drevín: smrek, dub, borovica alebo meranti.

   

  Výplne

  Ponúkame sklenené, drevené a kombinované výplne podľa výberu zákazníka. Sklené výplne môžu byť dvojsklá alebo trojsklá vzor skla si zákazník vyberie zo vzorkovníka. Výplne vyrábame z plošných materiálov: vodovzdorné preglejky, polyuretánové dosky alebo masívne veľkoplošné škárovky, ktoré spĺňajú najnáročnejšie kritériá hlavne z dlhodobého hľadiska.

   

  Tesnenie

  Používame tesnenie značky DEVENTER z termoplastického elastomeru s vynikajúcimi vlastnosťami, pre optimálne a zvukoizolačné hodnoty. Uzavretá mikropena zabezpečí komfortnejší uzatvárací tlak. Vysokoprispôsobivá povrchu pre vyrovnanie tolerancie.  Vysoká elasticita pri nízkych teplotách.  Vďaka uzavretej mikropene je nenasiakavá, narozdiel od tesnení z molytanu, ktoré spôsobujú plesne v zastrihnutých spojoch.

   

  Kovanie

  Do vstupných dverí montujeme zámky, ktoré poskytujú užívateľom dokonalú techniku,  maximálnu funkčnosť a bezpečnosť. Po zatvorení dverí je krídlo k rámu pritláčané optimálnym prítlakom, ktorý zabraňuje prievanu, znižuje možnosť deformácie krídla, znižuje prienik hluku z vonkajšieho prostredia a šetrí energiu a hlavne zvyšuje bezpečnosť vchodových dverí. Patentovaná technika zaručuje jednoduchú obsluhu bez potreby vyvinutia zvýšenej sily na zatváranie respektíve zamykanie. Je možnosť vybaviť vchodové dvere viacbodovým elektronickým pohonom, ktorý zabezpečuje automatické odomykanie a uzamykanie dverí, spája bezpečnostné vlastnosti mechanického viacbodového uzáveru s komfortom najmodernejšej techniky.

   

  Povrchová úprava

  Povrchová úprava sa používa rovnaká ako pri oknách. Používame ekologické lazúry. Je možnosť vybrať zo širokej škály farebných odtieňov dekoračných a krycích lazúr.

   

  Kľučky

  Ponúkame široký výber bezpečnostných kľučiek a vložiek v rôznych farebných prevedeniach.

   

  Dverové prahy

  Používame termoprahy BKV poslednej generácie. Svojou konštrukciou zabraňujú kondenzovaniu vodných pár a pri nižších teplotách aj namŕzaniu kondenzátu z interiérovej strany. Prah zabraňuje zatekaniu vody do interiéru a má tepelnoizolačné vlastnosti. Prahy sa kotvia na narážaciu alebo inú hmoždinku, ktoré lišta prekryje, čo vo výsledku zabezpečí nerušivý estetický efekt.

   

   

Naše referencie - GALÉRIA

Stolárstvo

Peter Hodoň - HOLC PRODUKT

A. Hlinku 668/18, Teplička nad Váhom 013 01

 

Okná, vchodové dvere, interiérové dvere, kuchyne, stoly, komody, vstavané skrine

 

 

Kontakty

mobil : 0903 531 036

tel/fax:  041 59 82 106

 

E - mail

napíšte nám

Formulár sa odosiela...

Vyskytla sa chyba servera.

Formulár bol prijatý.

© 2016 Stolástvo Hodoň. All Rights Reserved. Created by MIVIO Motion Marketing

X